Obozy

Zapraszamy do Ośrodka Kolonijnego „Urszula” w Darłówku. Ośrodek usytuowany jest na ogrodzonej działce w otoczeniu pięknej zieleni. Plaża w zasięgu ręki – około 200 m do morza. Cicha i spokojna okolica z dala od dyskotek i ruchliwych ulic pozwala na spokojny i bezpieczny wypoczynek dzieci. Cały teren jest objęty monitoringiem i siecią WI-FI. Na terenie ośrodka do naszej dyspozycji w budynku murowanym duża sala gimnastyczna, dwie hale namiotowe, boisko do koszykówki, piłki nożnej i piłki siatkowej plażowej, plac zabaw, oraz miejsce na ognisko.    


    Darłówko to nadmorska część miasta Darłowa. Darłówko rozdziela rzeka Wieprza na Darłówko Wschodnie i Darłówko Zachodnie. Obie części Darłówka łączy zbudowany w 1988r. most rozsuwany, jedyna tego typu konstrukcja

W 1814r. w Darłówku otwarto kąpielisko morskie. Całe Darłówko objęte jest obszarem chronionego krajobrazu Koszaliński Pas Nadmorski. Znajdują się tam również pozostałości stanowiska po największej poruszającej się po torach armacie świata, zbudowanej przez Niemców i pieszczotliwie zwanej Dora. Latarnia morska tuż przy wejściu do portu w Darłówku ma 22 metry wysokości.

Warunki lokalowe i wyżywienie. Zakwaterowanie w 3-5 osobowych pokojach (bez łóżek piętrowych) z pełnym węzłem sanitarnym. Na terenie obiektu znajduje się kuchnia, w której przygotowywane są posiłki. W stołówce serwowane będą 4 posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu. W budynku znajdują się świetlice dydaktyczne, sala telewizyjna oraz sala dyskotekowa z wyposażeniem multimedialnym. Do naszej dyspozycji sala gimnastyczna i dwie hale namiotowe 200 m2. Na miejscu dzieci mają zapewnioną całodobową opiekę pielęgniarki oraz lekarza.

TERMIN: 08.07 – 20.07.2017 r.

PRZEJAZD: Autokarem.

W programie*:

§ Rejs tramwajem wodnym do Darłowa, zwiedzanie starego miasta, Ratusz, Stara Brama.

§ Latarnia morska z 1885r. oraz most rozsuwany.

§ Park linowy w Darłówku.

§ Wycieczka do Kręgielni.

§ Wycieczka do Aqua Parku w Darłówku.

§ Ogniska z pieczeniem kiełbasek.

§ Własna trampolina (sprzęt do dyspozycji na terenie ośrodka)

§ Zabawy ruchowo-rekreacyjne i taneczne, dyskoteki, karaoke.

§ Korzystanie z atrakcji plażowania i kąpieli w morzu (opieka ratownika na wydzielonym kąpielisku).

§ Treningi karate oraz dla chętnych zajęcia z kijem Bo i Tonfą.

§ Do dyspozycji sala gimnastyczna w budynku murowanym oraz sale namiotowe.

§ Możliwość przystąpienia do dodatkowego egzaminu na stopnie uczniowskie kyu (oddzielnie płatny).

KOSZT: 1640 zł/1 osoba, zniżka dla rodzeństwa.

Koszt zawiera: transport, ubezpieczenie NNW, wyżywienie, program.

I rata – 440 PLN     - nieprzekraczalnym terminie – do 15 marca 2016r.

II rata – 400 PLN   - nieprzekraczalnym terminie – do 15 kwietnia 2016r.

III rata – 400 PLN - nieprzekraczalnym terminie – do 15 maja 2016r.

IV rata – 400 PLN - nieprzekraczalnym terminie – do 10 czerwca 2016r.

* Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu obozu w przypadku braku możliwości realizacji któregokolwiek z punktów z przyczyn od niego niezależnych.