Obozy

Zapraszamy do Ośrodka Kolonijnego w Łebie. Ośrodek usytuowany jest na ogrodzonej działce o łącznej powierzchni 2,5ha w otoczeniu pięknej zieleni i ogrodów. Cicha i spokojna okolica z dala od dyskotek i ruchliwych ulic pozwala na spokojny i bezpieczny wypoczynek dzieci. Cały teren jest objęty monitoringiem i siecią WI-FI. Na terenie ośrodka są dwa boiska do piłki nożnej (duże i małe), dwa boiska do siatkówki (trawiaste i plażowe) oraz duży, nowy plac zabaw dla młodszych, miejsce na ognisko oraz rozległy teren do zajęć i rekreacji. Nowo powstałym obiektem do naszej dyspozycji jest kort tenisowy. Łeba to jeden z bardziej znanych ośrodków wypoczynku nad Bałtykiem. Piękna szeroka i piaszczysta plaża z wydzielonymi dla kolonii sektorami kąpielowymi. Miejscowość leży w bezpośrednim sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego. Port rybacki i marina jachtowa z nowym falochronem w roli deptaka są jedną z licznych atrakcji w jakie bogaty jest ten kurort. W pobliskim Nowęcinie stadnina koni z możliwością odpłatnych przejażdżek. Warunki lokalowe i wyżywienie. Zakwaterowanie w 3-5 osobowych przestronnych pokojach (bez łóżek piętrowych) z pełnym węzłem sanitarnym. Na terenie obiektu znajduje się nowa kuchnia, w której przygotowywane są posiłki. W pięknej stołówce serwowane będą 4 posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu. W budynku znajdują się też, świetlice dydaktyczne i sala ze stołami do tenisa stołowego i piłkarzykami. W budynku obok – dwie sale gimnastyczne w tym jedna z lustrami i wyposażeniem multimedialnym. Na miejscu dzieci mają zapewnioną całodobową opiekę pielęgniarki.

TERMIN: 23.06 – 05.07.2018 r.

PRZEJAZD: Autokarem.

W programie*:

  • Całodzienna wycieczka do Sea Parku w Sarbsku.

  • Wycieczka do Parku Linowego.

  • Całodzienna wycieczka do Aqa Parku i kręgielni.

  • Wyjście do Parku Jurajskiego - największy park dinozaurów w Polsce lub druga wycieczka do Parku linowego (do wyboru).

  • Ogniska z pieczeniem kiełbasek.

  • Zajęcia na strzelnicy łuczniczej.

  • Zabawy ruchowo-rekreacyjne i taneczne, dyskoteka.

  • Korzystanie z atrakcji plażowania i kąpieli w morzu (opieka ratownika na wydzielonym kąpielisku, dowóz dzieci autokarem na plażę).

  • Treningi karate oraz dla chętnych zajęcia z kijem Bo i Tonfą.

  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego egzaminu na stopnie uczniowskie kyu (oddzielnie płatny).


KOSZT: 1740 zł/1 osoba, zniżka dla rodzeństwa.

Koszt zawiera: transport, ubezpieczenie NNW, wyżywienie, program.

I rata – 540 PLN - nieprzekraczalnym terminie – do 20 marca 2018r.

II rata – 400 PLN - nieprzekraczalnym terminie – do 20 kwietnia 2018r.

III rata – 400 PLN - nieprzekraczalnym terminie – do 20 maja 2018r.

IV rata – 400 PLN - nieprzekraczalnym terminie – do 10 czerwca 2018r.


* Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu obozu w przypadku braku możliwości realizacji któregokolwiek z punktów z przyczyn od niego niezależnych.